В Івано-Франківську за 20 млн побудують спорткомплекс імені Романа Вірастюка

Футбольне поле, яке є на сусідній ділянці, будівництво спорткомплексу не зачепить.

19 червня, на сесії Івано-Франківської міської ради депутати прийняли рішення про співпрацю з громадською організацією «Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю «Звитяга нескорених», засновником та директором якої є відомий прикарпатський богатир Василь Вірастюк.

Організація має намір спорудити спорткомплекс силових видів спорту на площі 1 250 квадратних метрів по вулиці Чорновола, поруч зі стадіоном “РУХ”, інформує Побудовано ІФ.

Скріншот із розташуванням ділянки

Як повідомив міський голова Руслан Марцінків, споруду будуватимуть за кошти інвестора. В ній буде розміщено все необхідне для занять силовими видами спорту.

У денний час, коли клієнтів буде менше, у комплексі виділять час для тренування дітей та молоді з силових видів спорту, серед них і олімпійських: атлетики, пауерліфтингу, для стронгменів, гирьового спорту, бодібілдингу.

Також конструкція передбачає відкриту тренувальну ділянку. Її облаштують та будуть обслуговувати за кошт інвестора, але безплатно передадуть у користування міста.

Футбольне поле, яке є на сусідній ділянці, будівництво спорткомплексу не зачепить. Реалізація проєкту стартує вже в наступному році. Кошторис проєкту – 20 мільйонів гривень.

Ділянка для будівництва

Як раніше інформувало Побудовано виконавчий комітет міськради затвердив проєкт землеустрою щодо передачі вищевказаних земельних ділянок у постійне користування ГО “Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю “Звитяга Нескорених”.

Відтак, 22 травня, на сесії Івано-Франківської міської ради депутати підтримали рішення про передачу ділянок для спорудження спортивного комплексу для силових видів спорту.

Проект арени

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм