В Івано-Франківську відкрили пам’ятну дошку Роману Вірастюку

Сьогодні відкрили пам’ятну дошку Роману Вірастюку на фасаді будинку в якому він проживав на вул. Бельведерській, 42.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Ратуша.

“Вже рік як його немає. Немає його дзвінків та жартів. Немає його прямоти. Не кожен може сказати все так, як воно є. Це одна з тих чеснот, що запам‘ятовуються. Й вона була у Романа. У рамках програми «Івано-Франківськ — місто героїв» ми вшановуємо пам‘ять дуже різних людей. Й шкода, що ми розуміємо, що герої серед нас лише коли вони йдуть. Ми вже маємо вулицю Романа Вірастюка у нашому місті й незабаром він отримає статус почесного громадянина міста”, – написав мер.

Довідка: Роман Вірастюк народився 20 квітня 1968 року в місті Івано-Франківську. Вчився в Івано-франківській СШ №4, а згодом – закінчив Коледж фізичного виховання і Тернопільський державний університет.

З 1980-го по 2005 рік Роман Вірастюк займався легкою атлетикою (штовхання ядра) у Заслуженого тренера України Івана Шарого.

Всесвітньо відомим його зробило не найвище досягнення в кар’єрі штовхальника ядра – бронза чемпіонату Європи-1994 у Гельсінкі. Увагу до себе Роман привернув екстравагантною поведінкою в секторі під час Олімпіади-1996 в Атланті.

Після завершення спортивної кар’єри Роман Вірастюк працював главою Головного управління у справах молоді та спорту Івано-Франківської облдержадміністрації. З 2016 року Вірастюк працював головою департаменту олімпійських видів спорту у Міністерстві молоді та спорту.

11 липня 2019 року Вірастюк переніс складну операцію, яка тривала 20 годин. 27 липня 2019 року о 5 ранку стало відомо про раптову смерть Романа Вірастюка.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм