У Франківському міському суді вимкнули телефонний зв’язок — нема грошей

Через обмежене фінансування в Івано-Франківському міському суді вимкнули лінії телефонного зв’язку.

Про це повідомили на сайті суду.

Тому кореспондентка Ратуші спробувала дізнатися, чому відключили, який борг та, як суд взагалі має працювати без телефонного зв’язку.

Проте у пресслужбі міського суду відповіли, що телефонувати потрібно в територіальне управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області, а не їм, бо в них бухгалтерії немає і вони фінансування не здійснюють.

Своєю чергою в ТУ ДСА додзвонитися не вдалося, номери телефонів, які зазначені на сайті, або не в мережі, або ж взагалі не обслуговуються.

На сайті Івано-Франківського міського суду закликають ставитись із розумінням до ситуації, що склалася, та пропонують відвідувачам суду та учасникам судових справ використовувати онлайн-сервіси судової влади:

  1. Для отрмання інформації про надходження справ до суду слід перейти за посиланням: https://ifm.if.court.gov.ua/sud0907/gromadyanam/list_auto_cases/
  2. Для отримання інформації про час та дату призначених до розгляду судових справ слід перейти за посиланням : https://ifm.if.court.gov.ua/sud0907/gromadyanam/csz/
  3. Для отримання інформації про рух справи слід перейти за посиланням: https://court.gov.ua/fair/sud0907/
  4. Для отримання інформації про надходження апеляційних скарг слід перейти за посиланням : https://ifm.if.court.gov.ua/sud0907/gromadyanam/apelcomplain/
  5. Для доступу до Єдиного державного реєстру судових рішень слід перейти за посиланням : http://reyestr.court.gov.ua/

Також звертаємо увагу учасників судових процесів на можливість, отримання судової повістки у вигляді SMS-повідомлень, а також отримання процесуальних документів електронною поштою, – йдеться у повідомленні.

З детальними інструкціями використання зазначених функціоналів  можна ознайомитися за посиланнями: https://court.gov.ua/emailec; https://court.gov.ua/smsec.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм