В Хриплині біля садка встановили скульптуру жаби. ФОТО

У Хриплині біля дитячого садочка встановили пам’ятник жабі, який за словами міського голови Руслана Марцінківа зробили із підручних матеріалів місцеві мешканці, як подарунок навчальному закладу.

На своїй фейсбук-сторінці очільник міста пожартував, що це та обіцяна жаба, яку він дав доручення встановити в місті ще у 2018 році, пише Ратуша.

Як і обіцяв жаба встановлена з позабюджетних коштів! Хриплин біля садочка! «Срач вітається!»! Освітня середа! – написав він.

Нагадаємо, 1 листопада в 2018 році під час засідання виконкому прийняли рішення встановити в місті пам’ятник «споконвічній українській жабі».

Дав доручення встановити пам’ятник жабі. І не простій, а споконвічній, українській! Колоритна істота, яка часто душить наших людей. А що?! Ворога треба знати в обличчя! – писав тоді на своїй сторінці Марцінків.

Планували встановити його в парку ім. Тараса Шевченка, але остаточно з місцем тоді так і не визначилися. А конкурс на ескіз неодноразово переносили.

Через рік після доручення, у 2019 році, в начальника управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Ореста Кошика поцікавився, коли врешті-решт встановлять цю скульптуру, на що він зазначив, що “питання не стоїть в проведенні конкурсу, і встановленні цього пам’ятника, поки що. Можливо, що скульптури не буде. Як то кажуть, відклали в ящик. Зараз є питання з іншими скульптурами для учасників АТО та Степану Пушику. Наразі працюємо в цьому напрямку“.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм