В Франківську презентували скульптурне погруддя Митрополита Андрея Шептицького. ФОТО

Сьогодні в Івано-Франківську урочисто представили погруддя Митрополита Андрея Шептицького, створене відомим київським скульптором Данилом Книшуком.

На захід зібралися представники управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, духовенство, журналісти та поціновувачі мистецтва пластики, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

За словами автора скульптури, погруддя видатного громадського діяча та духовного лідера є частиною монументу Митрополита Андрея Шептицького, який розроблявся для Івано-Франківська.

Над скульптурним образом монументу Данило Книшук розпочав роботу ще в 2012 році. Планується, що монумент буде заввишки 3 метри, виготовлений із сірого граніту. Наразі ж створення гіпсового погруддя скульптор приурочив 155-річчю від дня народження Андрея Шептицького.

Сьогодні ми шукаємо фундамент нашої незалежності, самодостатності та рівноцінності серед інших народів. Такий фундамент нам дав Андрей Шептицький – високий орієнтир для майбутніх поколінь. До його мудрих настанов маємо прислухатися, – переконаний Данило Книшук.

ДО ТЕМИ: Коломийський скульптор виготовляє дивовижні статуї. ВІДЕО

Додамо, що побачити скульптуру можна буде в обласному краєзнавчому музеї, у залі сакрального мистецтва, після зняття карантинних обмежень.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм