В “Укрзалізниці” пояснили, що робити пасажирам, які купили квитки на Прикарпаття перед закриттям сполучення

Поїзди не припиняють сполучення з Івано-Франківщиною та будуть возити пасажирів, які вже придбали квитки, але нових поки не продаватимуть.

Про це повідомив директор філії «Пасажирська компанія» Олександр Перцовський в ефірі програми «Київ.NewsRoom», пише Ратуша з посиланням на Київ Media.

В Івано-Франківській області заборонили посадку і висадку пасажирів на регіональних станціях. А в «Укрзалізниці» припинили продаж на потяги за цим сполученням. Причина – високий рівень захворюваності в області та потрапляння регіону у «червону» зону карантину.

ДО ТЕМИ: Через карантин Укрзалізниця припиняє продаж квитків на поїзди до Івано-Франківська

Представник УЗ зазначив, що перевізники «навчилися на помилках минулого карантину» і запропонували свій варіант вирішення проблеми.

Ми зупинили продаж нових квитків, щоби не погіршувати епідеміологічну ситуацію. Ми пропонуємо альтернативні сполучення до гірської місцевосці на березневі свята. Всі потягу зараз курсують через Франківщину у штатному режимі і продовдують зупинятися для посадки/висадки в області тих пасажирів, які завчасно придбали квитки. У нас є 16 тисяч пасажирів, які у найближчі 10 днів будуть їхати з Франківщини і нам треба їх забрати. Тому всі, у кого є квитки – сідають і їдуть, – зазначив Олександр Перцовський.

Він зазначив, що «Укрзалізниця» стежить за рішеннями уряду і наразі співпрацює з Міністерством інфраструктури, щоби встановити саме такий порядок, коли можна буде перевозити псасажирів, у яких є вже квитки.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм