Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України, яке проходило в онлайн режимі, в Києві, 28 жовтня 2020 р. Фото Пресслужба Кабінету Міністрів України / УНІАН

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 — Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оголосив про початок третьої хвилі пандемії коронавірусу в Україні, яка може призвести до введення чергового локдауну.

Про це очільник уряду заявив під час підсумкової пресконференції на тему “Рік роботи Уряду”, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Шмигаль зазначив, що захворюваність на коронавірус зростає, уже зараз запроваджені “червоні” карантинні зони у кількох областях.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті виявили перші випадки «британського» штаму коронавірусу

“Якщо більшість областей буде в “червоній” зоні — тоді ще раз буде введено локдаун. Тому це все залежить від людей. Локдауну не хочеться, бізнеси виснажені, люди виснажені, це викликає спротив, ми це розуміємо”, — підкреслив прем’єр-міністр.

Він також закликав українців до виконання санітарних вимог і додав, що вакцинація від коронавірусу триватиме, як мінімум, 2 роки.

Він також закликав українців до виконання санітарних вимог і додав, що вакцинація від коронавірусу триватиме як мінімум 2 роки.

Із короною ми житимемо і далі. Вакцина це світло в кінці тунелі, але це буде десь 2 роки і увесь цей період треба жити. Ми постараємось керувати адаптивним карантином, але якщо медицина задихатиметься знову — підемо на карантин. Але не будемо це робити раптово.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм