В Україні планують створити «Карпатське коло курортів»

Гірськолижні курорти на західній території України з’єднають дорогами й у такий спосіб «закільцюють», що дозволить туристам за один-два тижні відпочинку відвідати кілька локацій.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Укрінформ.

Державне агентство розвитку туризму в Україні розвиває новий проєкт «Карпатське коло курортів», у межах якого планують з’єднати гірськолижні курорти в так зване «кільце».

Сьогодні ми маємо прекрасні гори Карпати. І, на жаль, маємо в цьому регіоні не дуже розвинений гірськолижний туризм — в тому розумінні, як це може бути, як це розвивається в сусідніх країнах: Польщі, Словаччини, Румунії. І ми розуміємо, що гори знаходяться поруч, але їх не з’єднують дороги, — зазначила голова агенства Мар’яна Олеськів.

ДО ТЕМИ: В Буковелі запустили новий шестимісний витяг та нові траси. ФОТО

В рамках проєкту планують з’єднати гірськолижні курорти в так зване «кільце».

Завдяки цьому люди зможуть за тиждень-два відвідати не один курорт (наприклад, Буковель або Славське, або Боржаву, Пилипець), а відвідати їх усі, і перевірити якість послуг, які вони надають, — наголосила глава держагентства.

На думку Олеськів, також така синергія сприятиме своєрідній конкуренції між курортами в боротьбі за туриста, що призведе до підвищення якості послуг та зниження цін.

Будівництвом доріг між курортами займається «Укравтодор». Зараз йде робота по з’єднанню курортів Закарпатської області.

Наприклад, з’єднання курортів Боржава й Славське. Сьогодні відстань між ними близько 20-30 км — через це доводиться їхати в об’їзд. Зараз будується пряма дорога, яка дозволить скоротити цю відстань… Багато доріг вже побудовані. Ось в минулі вихідні по одній з них я проїжджала, і це дійсно вражає, — поділилася керівник держагентства.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм