В Україні зареєстрували китайську вакцину Sinovac

Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало вакцину китайського виробництва Sinovac.

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я Ігор Іващенко, пише Ратуша з посиланням на Укрінформ.

МОЗ прийняло рішення про державну реєстрацію екстреного медичного застосування вакцини для профілактики COVID-19 виробництва компанії Sinovac, яка називається Короновак. Дане рішення було прийнято Міністерством охорони здоров’я на основі вивчення матеріалів, а саме реєстраційних посвідчень, матеріалів, які були надані виробником, щодо автентичності їх. А також проведення аналізу “користь/ризик” та клінічних досліджень щодо безпечності застосування вакцини, – повідомив Іващенко.

Він зазначив, що це вже третя вакцина, яка отримала дозвіл для екстреного медичного застосування під зобов’язання в Україні. Раніше МОЗ зареєстрував вакцини для профілактики COVID-19 Pfizer та AstraZeneka.

ДО ТЕМИ: Головний санлікар назвав чотири протипоказання до щеплення вакциною AstraZeneca

Нагадаємо, наприкінці 2020 року Україна уклала угоду на постачання 1,9 млн доз вакцини виробництва Sinovac Biotech.

Sinovac Biotech — найбільша китайська компанія з виробництва вакцин, заснована у Пекіні в 2001 році, виробляє від 300 до 500 млн доз вакцин на рік. Компанією Sinovak були розроблені і виведені на ринок вакцини проти гепатиту А та А і В, вірусів грипу, включно зі “пташиним”, паротиту. Sinovak є акціонерною компанією. Акції компанії котируються на американській фондовій біржі NASDAQ.

Вакцини Sinovac схвалені в 34 країнах, включно з такими країнами, як Аргентина, Бразилія, Індія, Туреччина. Вакцина проти гепатиту А є прекваліфікованою Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм