В середмісті Франківська до кінця року планують встановити питні фонтанчики

В Івано-Франківську планують встановити питні фонтанчики на площі Ринок, майдані Шептицького та вул. Станіславській в рамках реалізації проєкту «Відновлення питних джерел в історичному середмісті Івано-Франківська».

Відповідні тендери про розроблення проєктно-кошторисної документації оголосив департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради, пише Ратуша.

Початок аукціону призначили на 27 листопада. Очікувана вартість робіт по одному питному фонтанчику становить 96 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Франківщині визначили місця встановлення нових велопунктів

Термін виконання робіт: до 25 грудня 2020 року – на площі Ринок та майдані Шептицького, до 31 грудня 2020 року – на вулиці Станіславівській.

Проєктом передбачити: влаштування фонтану, розробити  візуалізацію питного фонтану відповідно до Концепції  проєкту «Відновлення питних джерел питної води в історичному середмісті Івано-Франківська»; підключення фонтану до міської мережі водопостачання та каналізації; підключення фонтану до мережі електропостачання, – йдеться в тендерній документації.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм