В реанімаціях Франківська перебуває 35 пацієнтів з COVID-19

Станом на сьогодні, 12 лютого, в лікарнях Івано-Франківська перебуває 710 пацієнтів з COVID-19, з них міських жителів – 667.

Про це під час традиційного ефіру повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Ратуша.

В центральній міській клінічній лікарні перебуває 420 пацієнтів, в реанімації – 27. В міській клінічній лікарні №1 – 264, в реанімації – 8. В перинатальному центрі – 141, в дитячій міській клінічній лікарні – 26, в кардіоцентрі – 38.

За останню добу з підозрою на коронавірус в ЦМКЛ потрапило 69 осіб. Загалом по Івано-Франківській ТГ підтверджено 20 929 випадків коронавірусу, за минулу добу – 206. Летальних випадків – 343, за добу – троє.

До речі, цього тижня запрацювала нова киснева система і це дозволяє нам збільшити кількість подачі кисню у МКЛ №1, – зауважив Марцінків.

ДО ТЕМИ: Рік пандемії: на Прикарпатті COVID-19 виявили у майже 71 тисячі осіб, померли 1323

Крім того, очільник міста висловив подяку підприємству “Івано-Франківськцемент”, зокрема його начальнику Миколі Круцю за подаровані міським закладам ШВЛ-апарати та кисневі концентратори.

Дякуємо, що в такий непростий час є соціально відповідальні бізнеси. Дякую всім волонтерам, які докладаються, щоб підтримати в цей непростий час нашу медицину, – зазначив Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм