В прикарпатського підприємця вилучили алкоголю та сигарет на 1,7 мільйона гривень

Загалом вилучено підакцизних товарів на суму майже 1,7 млн гривень.
Загалом вилучено підакцизних товарів на суму майже 1,7 млн гривень.

На Івано-Франківщині ФОП реалізовував фальсифіковані алкогольні напої та тютюнові вироби.

Співробітники податкової міліції вилучили з незаконного обігу партію алкогольних напоїв та тютюнових виробів незаконного виробництва з марками акцизного податку невстановленого взірця, пише Ратуша з посиланням на обласну ДФС.

Під час досудового розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.199, ч.1 ст.204, ч.2 ст.204 КК України встановлено місцевого жителя, який, будучи фізичною особою-підприємцем, зберігав з метою збуту та збував фальсифіковані алкогольні напої та тютюнові вироби.

Крім того слідством встановлено, що чоловік здійснював збут підакцизних товарів, без наявності необхідних для даного виду діяльності дозвільних документів.

За результатами обшуків, проведених у складському приміщенні та за місцем проживання фігуранта, з незаконного обігу вилучено 6 843 літри фальсифікованих лікеро-горілчаних та коньячних виробів з марками акцизного податку невстановленого взірця, тютюнові вироби в кількості 1 840 пачок та автомобіль, який використовувався як засіб транспортування незаконно виготовлених підакцизних товарів.

Загалом вилучено підакцизних товарів на суму майже 1,7 млн гривень. Триває слідство

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм