В Офісі президента готуються звільняти голів ОДА: чи залишиться Федорів

Офіс президента планує кадрові зміни у керівництві низки облдержадміністрацій.

Причина таких змін – незадовільні результати роботи під час виборчої кампанії до органів місцевого самоврядування, пише Ратуша.

Простіше кажучи, голів ОДА звільнятимуть саме через провальні результати партії «Слуга народу» на місцевих виборах.

Наразі невідомо, які саме голови ОДА позбудуться своїх посад, проте залишається фактом – на Прикарпатті «слуги» продемонстрували незадовільні результати практично по всіх громадах.

Але як розповів голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко в ефірі “Право на владу”, області позбудуться голів виключно через незадовільні результати роботи протягом року.

За його словами, таке рішення не пов’язане із результатами “Слуги народу” на місцевих виборах. Його причина – суто ефективність роботи.

“Я за Офіс не можу сказати, це окрема гілка влади, але наскільки я проінформований, то є проєкти кадрових рішень. Незабаром вони будуть оприлюднені. Там, де за системою показників за рік немає серйозних просувань в голів ОДА, там, я думаю, рішення будуть прийняті”.

Нагадаємо, нещодавно Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов висловив незадоволення використанням повеневих коштів Івано-Франківською ОДА.

З квітня 2020 року Івано-Франківську ОДА очолює Віталій Федорів.