В одній з франківських шкіл облаштовують навчальний клас просто неба. ФОТО

В Івано-Франківську в початковій школі №8 облаштовують навчальний клас для навчання просто неба.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на фейсбук-сторінку міського голови Руслана Марцінківа.

Навчання на свіжому повітрі у початковій школі №8 – не тільки корисно, але й цікаво.Тепер для того, щоб організувати таке навчання під відкритим небом облаштовують навчальний клас. У ньому за сприятливих погодних умов проводитимуть вибіркові уроки для школярів. До слова, такий клас вже успішно функціонує й у ліцеї №26, – зазначив мер.

За його словами, обидва класи облаштували завдяки участі батьківської громади у конкурсі “Проектів та програм розвитку місцевого самоврядування”. І зовсім скоро на території школи №8 встановлять огородження, укомплектують партами та проведуть освітлення.

ДО ТЕМИ: Уроки під відкритим небом: на Богородчанщині облаштували учнівський клас у саду. ФОТО

Перш за все хочу подякувати ініціативній батьківській громаді, працівникам школи за те, що взяли участь у конкурсі “Проектів та програм розвитку місцевого самоврядування”. Окремо дякую директорці школи Ірині Чміль, яка не вперше бере участь у різних програмах, конкурсах та генерує цікаві ідеї. Адже саме завдяки співпраці міста та активної громади вдається реалізовувати такі цікаві ідеї. Дуже дякую керівнику ВПУ №3 Наталії Коростіль за те, що виконали роботи з виготовлення цієї споруди,- додав Марцінків.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм