В одній з косівських шкіл виявили фальсифіковане масло

Інспектори косівського районного відділення Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели перевірку Пістинського ліцею щодо дотримання вимог харчового законодавства при організації харчування дітей з відбором зразків харчових продуктів для встановлення їх відповідності чинним нормативним документам.

Про це інформує Ратуша з посиланням на пресслужбу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

За результатами лабораторного дослідження, зразок масла солодковершкового селянського 73% жиру, виробник ТОВ «Еней» (Україна, 13001, Житомирська обл., смт. Романів, вул. Менделєєва), не відповідав вимогам нормативної документації – містить рослинні жири.

ДО ТЕМИ: На Прикарпатті викрили підпільний цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю. ФОТО

По ланцюгу простежуваності провели позапланові перевірки постачальників невідповідної продукції, в ході яких відібрали зразки масла від інших партій продукції вищезазначеного виробника.

За результатами лабораторних досліджень виявлено рослинні жири, що не відповідає назві «МАСЛО СОЛОДКОВЕРШКОВЕ СЕЛЯНСЬКЕ».Постачальником відкликана з торгівельної мережі невідповідна продукція виробника ТОВ «Еней».Інформація про невідповідність масла ТОВ «Еней» (Україна, 13001, Житомирська обл., смт. Романів, вул. Менделєєва надіслана до Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області для вжиття заходів реагування, – йдеться в повідомленні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм