В одному з франківських спорткомплексів оновили манеж. ФОТО

В Івано-Франківську відбулось відкриття відреконструйованого легкоатлетичного манежу спорткомплексу імені А.П. Гемби.

Цілісний спортивний комплекс вважається одним із найбільшим спортивним комплексом в місті та області, пише Ратуша з посиланням на Facebook-сторінку Департаменту молодіжної політики та спорту.

Переконані, що дана спортивна споруда стане відмінним місцем зустрічі для людей котрі прагнуть покращити своє здоров’я засобами фізичної культури та спорту. Ми також вітаємо ініціативу керівництва ІФНТУНГ, оприлюднену сьогодні, що усі охочі матимуть змогу проводити ранкові зарядки на спорткомплексі безкоштовно з 07.00 по 9.00 години, – йдеться в дописі.

ДО ТЕМИ: Франківців запрошують на «Забіг Святих Миколаїв»

Директор Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко вручив відзнаки працівникам Центру молодіжного спорту за сумлінну працю з популяризації та розвитку галузі спорту в місті, зокрема, директору Центру молодіжного спорту ІФНТУНГ Ігору Хробатину, інструктору ЦМС Андрію Грабчуку, інструктору-методисту ЦМС Олегу Вінтоняку, інстурктору ЦМС Володимиру Тимковичу та інструктору з легкої атлетики ЦМС Івану Файчаку.