В одному з франківських ліцеїв облаштували сучасний ігровий майданчик. ФОТО

В Івано-Франківську на подвір’ї 26-го ліцею облаштували сучасний ігровий майданчик.

Споруди встановили за міські кошти в рамках програми «Бюджет участі», пише Ратуша з посиланням на офіційний сайт міського голови Руслана Марцінківа.

Це вже 2-й трофей, який виграла школа у цій програмі. Попереднього разу в рамках програми встановили спортивний майданчик. А цьогоріч – ігровий, – йдеться у повідомленні.

ДО ТЕМИ: “Червона зона” у Франківську: батьки школярів самі вирішуватимуть, як навчатимуться діти

Вчителі ліцею запевняють, що нові споруди стануть у пригоді учням молодших класів, а також маленьким мешканцям мікрорайону:

 «Переконані, що дітям тут сподобається і це спонукатиме їх гуляти на свіжому повітрі. Ігри на вулиці корисні для здоров’я. Тому тепер вони мають де весело і корисно погуляти». Задоволені новенькими атракціонами й батьки, і звісно – самі дітлахи.

Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що міські програми, на зразок «Бюджету участі» якраз покликані аби реалізовувати плани самих жителів, франківців:

Якщо ви маєте хорошу ідею з облаштування громадського простору чи інший проект, маєте змогу отримати кошти на реалізацію своєї ідеї. Для цього треба написати проект та заручитися підтримкою – голосами. І все – ви виграєте, а ми – фінансуємо! У місті вже чимало зроблено у рамках «Бюджету участі». І дуже багато учасників подаються не вперше. Як і цей ліцей. Бо це хороша практика.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм