В Галичі облаштують велосипедні та пішохідні доріжки і відремонтують ЦДЮТ

Завдяки ініціативі депутатки фракції «Слуга Народу» в Івано-Франківській обласній раді Аріни Сивак з бюджету будуть виділені кошти для благоустрою міста Галич.

Зокрема, на облаштування велосипедної та пішохідної доріжок набережної річки Дністер від пішохідного мосту до вул. Данила Галицького (в сумі 1,5 млн гривень) і головне – на  капітальний ремонт частини приміщень  Центру дитячої та юнацької творчості на вул. Осмомисла, 7 ( в сумі 1 млн.гривень).

Аріна Сивак зазначає,  що об’єкти знаходяться в жахливому стані,  і діти,  котрі займаються там,  заслуговують на кращі умови.

«Минулого року завдяки сприянню народного депутата Ігоря Фріса нам вдалося зрушити цю справу з мертвої точки і розпочати капітальний ремонт. У 2021-му маю за честь як депутат Івано-Франківської обласної ради продовжити цю роботу, щоб наші діти та молодь отримали можливість займатися у гідних умовах. Окремо висловлюю вдячність своїм колегам по фракції  “Слуга Народу”, котрі підтримали мої ініціативи та погодилися спрямувати кошти саме туди»,  – ділиться депутатка обласної ради Аріна Сивак.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм