На відновлення об’єктів, постраждалих від повені на Прикарпатті, вже витратили 124 мільйони

На ліквідацію наслідків негоди на Прикарпатті Уряд виділив 480 мільйонів гривень. Понад 124 мільйони спрямували на відновлення пошкоджених об’єктів.

Про це під час робочої поїздки у Рожнятівському районі розповів голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів, пише Ратуша.

На сьогодні ми вже освоїли понад 26 відсотків фінансового ресурсу. На всіх пошкоджених об’єктах активно ведуться відновлювані роботи, – повідомив Віталій Федорів. – В майбутньому це убезпечить людей від нищівного удару стихії, збереже об’єкти дорожнього та водного господарств, помешкання жителів гірських районів, які найбільше потерпають від наслідків повені.

ДО ТЕМИ: На 24 об’єктах, які постраждали від повені на Прикарпатті, досі не розпочали відновлювальні роботи

Спільно з керівництвом району очільник Прикарпаття оглянув встановлені берегозакріплювальні споруди на річці Дуба у селищі Рожнятів.

Встановлення берегоукріплюючих споруд на річці Дуба дасть змогу захистити від підтоплення 70 домогосподарств, а також буде відновлено підхід та під’їзд до трьох домогосподарств, – наголосила голова Рожнятівської райдержадміністрації Ірина Люклян.

Загальна вартість відновлювальних робіт складає 1 мільйон 800 тисяч гривень. З резервного фонду державного бюджету для здійснення робіт першої черги передбачили 1 мільйон гривень. На другу чергу очікується 800 тисяч гривень.

На сьогоднішній день відновлювальні роботи першої черги виконані на 100%.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм