Віталій Федорів: серпень має стати ключовим місяцем з ліквідації наслідків стихії та ремонту доріг

До місцевих бюджетів області надійшло 3 247,8 млн грн.
До місцевих бюджетів області надійшло 3 247,8 млн грн.

Серпень має стати ключовим місяцем у виконанні робіт національної програми «Велике будівництво», ліквідації наслідків стихії, зведенні та ремонту доріг.

Про це під час онлайн-наради повідомив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, пише Ратуша.

Президент України та Уряд визначили завдання та забезпечили область фінансовим ресурсом. Тому мегаважливе завдання – посилити роботу з використання коштів для подолання наслідків стихії: забезпечити виплати постраждалим людям, відновити газопостачання, відремонтувати дороги, мости і дамби, – зазначив керівник Прикарпаття.

ДО ТЕМИ: Ліквідація наслідків повені на Прикарпатті: як розподілили 480 мільйонів гривень

Про виконання бюджету області за І півріччя 2020 року доповіли перший заступник начальника головного управління ДПС в області Віктор Глушпенко та директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич:

Впродовж січня-червня цього року платниками податків області сплачено до бюджетів усіх рівнів 5,6 мільярда гривень, в тому числі до місцевих бюджетів залучено 2,9 мільярда гривень, до Державного бюджету – 2,7 мільярда гривень.

До місцевих бюджетів області надійшло 3 247,8 млн грн, з яких до загального фонду – 2 952,6 млн. грн., спеціального фонду – 295,1 млн грн.

У зв’язку з загрозою поширення COVID-19, втрати податкових надходжень склали близько 50 млн грн.

Надходження до бюджетів є тим індикатором, що вказує на ефективність роботи влади. Навіть у складних умовах пандемії ми не робили секвестр бюджетів. Обласний бюджет зі своїми зобов’язаннями справиться. Доручаю посилити роботу щодо легалізації виплати заробітної плати і надходження відповідних податків і зборів до бюджетів всіх рівнів, – зазначив Віталій Федорів.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм