Віталій Федорів прокоментував своє звільнення з посади очільника ОДА

Президент звільнив Віталія Федоріва з посади голови Івано-Франківської облдержадміністрації.

Колишній очільник ОДА прокоментував у соцмережі свої звільнення, пише Ратуша.

Близько десяти місяців, спочатку в статусі тимчасово виконуючого обов’язки, а потім і голови облдержадміністрації, мені випала честь очолювати виконавчу гілку влади Прикарпаття. Це був без сумніву дуже важкий і відповідальний період у моєму житті. Дякую Президенту України Володимиру Зеленському та Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю за виявлену довіру та постійну підтримку увесь цей час.

Також подякував всім заступникам, керівникам структурних підрозділів, голові й заступникам обласної ради та усьому депутатському корпусу, очільникам районів та ОТГ. Зазначив, що досягнення Івано-Франківщини – це результат спільної та злагодженої роботи, яка завжди веде до успіху.

Але особливо хочу подякувати усім жителям області за підтримку та розуміння. 2020 рік виявився нелегким. На початку березня у жительки обласного центру діагностували коронавірусну інфекцію. З цього часу область розпочала активну боротьбу з пандемією, яка забрала чимало людських життів. Не тільки Івано-Франківщина, а увесь світ виявився неготовим до виклику смертоносного вірусу. За підтримки Президента та Уряду, соціально відповідального бізнесу й меценатів, ми змогли забезпечити наших медиків засобами індивідуального захисту, лікарні – препаратами для лікування наслідків хвороби, апаратами ШВЛ.

Також зауважив, що в червні область зазнала чергового удару – природної стихії. Червнева повінь не минулася без людських жертв, пошкодила та зруйнувала помешкання і майно прикарпатців, завдала величезних збитків дорожній інфраструктурі, водному господарству. Хоч на сьогодні ремонтно-будівельні роботи ще тривають, та багато об’єктів завдяки Уряду та Президенту України, благодійникам не лише з України, а й зарубіжжя, уже відновлені.

Життя продовжується. І, незалежно від наступного місця роботи, я робитиму все для розвитку Прикарпаття, України, для людей.

Нагадаємо, Віталій Федорів керував Івано-Франківською областю з квітня цього року. Наразі його обов’язки виконуватиме перший заступник Марія Савка.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм