Віталій Федорів: в наступному році держава фінансуватиме нові школи і садочки на Прикарпатті

Сьогодні, 20 серпня, голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів відвідав Долинський та Рожнятівський райони та вислухав проблемні питання, з якими зверталися жителі.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

Складність ситуації в державі та в області зокрема на сьогодні визначена епідемією коронавірусу. Вона вимагає негайних і фахових спільних дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Кількість хворих у нас, на жаль, стрімко збільшується. Тому, виконуючи завдання Уряду, нам необхідно забезпечити збільшення кисневих точок у наших лікувальних закладах, – наголосив Віталій Федорів.

Голова Долинської райдержадміністрації Віктор Лаврик доповів, що завдяки коштам, які надійшли від Уряду, в районі після стихії тривають роботи з відновлення дев’яти об’єктів соціальної інфраструктури, серед яких три школи.

ДО ТЕМИ: Проєкт “Велике будівництво”: на Верховинщині буде новий дитячий садок

Віталій Федорів, своєю чергою, наголосив на ролі місцевих громад у вирішенні актуальних проблем територій, адже в державі завершено реформу територіального устрою:

Програма Президента України «Велике будівництво» триватиме у 2021 році. Закликаю вас подавати свої пропозиції та основну увагу звертати на нові об’єкти – школи, дитячі садочки, які будуть фінансуватися у наступному році, – зазначив очільник Прикарпаття.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм