Вірогідний кандидат в мери Калуша “забув” задекларувати майна на понад 64 мільйони

З початку проведення повних перевірок Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило недостовірні відомості у деклараціях посадовців на суму 358 млн гривень.

Серед топ-порушників – міністри, суддя Конституційного Суду, керівники підприємств, місцеві депутати, прокурори, пише Ратуша.

З початку проведення повних перевірок за новим Порядком проведення контролю Національне агентство з питань запобігання корупції виявило недостовірні відомості у деклараціях посадовців на суму 358 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

«На сьогодні ми завершили перевірку 233 декларацій. Серед осіб, у деклараціях яких встановлено ознаки декларування недостовірної інформації, – міністри, заступники міністрів, судді, прокурори та депутати місцевих рад. Матеріали перевірок 42 декларацій, у яких виявлено ознаки злочинів, направлено до НАБУ, ДБР та Національної поліції», – зазначив голова НАЗК Олександр Новіков.

У списку 14 прізвищ, серед яких і колишній Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, який забув задекларувати 34,6 млн грн та 29,6 млн грн (у деклараціях за 2018 та 2019 роки відповідно).

ДО ТЕМИ: Насалик балотуватиметься на посаду міського голови Калуської громади

За результатами перевірок НАЗК направило до Національного антикорупційного бюро України, Державного бюро розслідувань та Національної поліції 42 обґрунтованих висновків про виявлення ознак кримінального правопорушення (ст. 366-1 ККУ).

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм