Віктор Шевченко: Всі дороги на Прикарпатті можна відремонтувати за три роки. ФОТО

Дороги в усіх населених пунктах нашої області реально відновити протягом трьох наступних років. Команда «За майбутнє» має великий досвід у сфері будівництва доріг і мостів. Ми хочемо і можемо взятись за цю проблему. Переконаний, спільно із громадами нам вдасться її вирішити.

Сільське бездоріжжя — чи не найактуальніша проблема сьогодення на Прикарпатті. Хоча від неї потерпає вся країна, але найбільше — села. У цьому переконався Віктор Шевченко, який разом з командою «За майбутнє» відвідав Галицький район.

Село Вікторів — це 20 кілометрів від Івано-Франківська, тому і багато його мешканців працюють саме в обласному центрі. До тепер вчасно потрапити на робоче місце було майже неможливо і більшість селян поїхали шукати кращої долі, в тому числі за кордоном.

Цьогоріч, за сприяння команди «За майбутнє», вдалося відремонтувати 4 кілометри дороги, що з’єднує село з автотрасою «Львів – Івано-Франківськ». І люди почали повертатися додому. Зараз мріють, аби така якісна дорога пролягала і через їх село.

Дуже гарна дорога. Надіємося і хочемо, щоб продовження цієї дороги було через ціле село. Зараз тими катакомбами доїжджають дітки до школи, до садочка. І ми маємо надію, що все ж таки дорога в нас у Вікторові буде, – ділиться мешканка села Надія Дорота.

За словами Віктора Шевченка, на цьому зупинятися не збираються.

Дуже радий, що нарешті вдалося зробити цю дорогу. Але це тільки початок – перші чотири кілометри. Ще в нижньому шарі, але ми бачимо, яка різниця. І дуже багато жителів населених пунктів, в тому числі і Вікторова задоволені. Тому що замість 15-20 хвилин по ямах, це декілька хвилин і ти доїжджаєш якісно. Я переконаний, що всі дороги у кожному населеному пункті нашій команді вдасться відновити за декілька наступних років, – наголошує Віктор Шевченко.

Також скаржаться на бездоріжжя мешканці сіл Поплавники та Бринь.

Ми п’ять днів поспіль перекривали дорогу державного значення, бо хотіли, аби нам відремонтували ту частинку дороги, яка у дуже жахливому стані. Якщо їхати з Галича – то наша дорога у найжахливішому стані, бо ми вже останнє село Галицького району. Для того, аби наше село розвивалось потрібно відремонтувати дорогу, а тоді вже пробувати залучати інвесторів, – розповідає мешканка села Бринь Надія Масляк.

Окрім ремонту доріг команда «За майбутнє» робить акцент на розвиток освіти. Зокрема, Віктор Шевченко відвідав дитячий садок у селі Комарів.

Свого часу з командою доклали багато зусиль, аби збільшити його площу, зробити ремонти. На жаль, за останній рік роботи фактично не проводились. Та я переконаний, що ми спільно все-таки їх завершимо. І всі місцеві дітки зможуть ходити у садочок тут, у своєму селі, – зауважує Віктор Шевченко.

Не менше проблем у школі села Мединя. Тут навчається майже 200 діток, але немає спортзалу, непристосована їдальня. Втім, на думку політика, ці проблеми спільно з громадою можна швидко вирішити, адже діти – майбутнє України і вони заслуговують на якісні умови навчання.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм