Віктор Павлів: Пам’ятаймо минуле, але створюймо майбутнє

Кандидат на посаду голови Калуської об’єднаної територіальної громади від політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” Віктор Павлів переконаний, що для розвитку Калуської громади потрібно “закочувати рукави”, брати ініціативу у власні руки та гуртом будувати громаду мрії.

Покращення інфраструктури та ремонт доріг – саме це є пріоритетом для кандидата.

Також Павлів стверджує, що для Калуської ОТГ необхідно термінове завершення процесу відключення калушан від централізованого опалення.

Кандидат на посаду очільника громади  розповідає про потребу усунення проблем у екологічній та медичній сферах. Адже, саме вони тісно взаємопов’язані та напряму залежать одна від одної.

“Ні для кого не секрет, що у Калуському районі чи не найбільший спалах онкологічних захворювань. Тому, ми зобов’язані почути наших лікарів і допомогти їм запобігати розвитку хворіб”, – каже Віктор.

Кандидат на очілька Калуської ОТГ також  впевнений: “Калущина – індустріально приваблива площадка для розвитку. Тому наша громада збов’язана бути краєм успішних та щасливих людей. Людей, які будуть забезпечені місцем працевлаштування з гідною оплатою праці. Людей з щасливим майбутнім!”

“Краяни, ми разом маємо зробити все, аби привабити інвесторів, адже саме наша Калуська об’єднана громада має великі перспективи у розвитку різних галузей”, – говорить Віктор Павлів.

До відома, Віктор Павлів — політик,  військовослужбовець, громадський діяч, спортсмен, організатор, волонтер та кандидат на посаду голови Калуської міської ради об’єднаної територіальної громади від політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ”.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм