Від початку року у Франківську демонтували понад 350 незаконно встановлених споруд. ФОТО

За останні чотири роки в Івано-Франківську демонтували 1788 об’єктів: незаконні гаражі, кіоски, біл-борди, реклама, вивіски, літні майданчики, огорожі, обмежувачі руху.

Про це на фейсбук-сторінці повідомив директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою ІФ міської ради Михайло Смушак, пише Ратуша.

У 2020 році вже демонтували 367 об’єктів. А сьогодні провели демонтаж незаконних рекламних конструкцій та вивісок на вул. Івасюка, 63, Бандери 12, Мазепи, 52, – зазначив Смушак.

За його словами, позитивним є приклад власників аптеки на вул. Мазепи, 100. За цією адресою сьогодні також мали проводити демонтаж, але власники самостійно демонтували стару та встановили нову, вже погоджену вивіску.

ДО ТЕМИ: Візуальний ряд: Як виглядає передвиборча реклама у Франківську. ФОТО

Звісно, зараз, у період економічного спаду, спровокованого епідемією коронавірусу, змушувати підприємців робити нові вивіски, фасади чи забирати їх незаконні торгові кіоски морально складно. Коли раніше підприємці апелювали, що не можуть змінити, наприклад, вивіску, бо у них немає коштів, це сприймалося часто з недовірою, але зараз ми розуміємо – у них дійсно може не бути коштів, – розповів комунальник.

Тому, зазначив, стараються індивідуально підходити до кожного випадку. Зокрема, дають підприємцям можливість самостійно провести демонтаж та заміну вивіски за певний період.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм