Від початку року майже 900 прикарпатців уклали контракт на військову службу

Серед найпопулярніших військових частин залишаються 10 та 128 гірсько-штурмові бригади, 14 окрема механізована бригада ім. князя Романа Великого, 44 окрема артилерійська бригада та 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ.

На Прикарпатті перевагу надають військовим частинам бойового складу Західної України, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу Івано-Франківського обласного військового комісаріату.

Органи місцевого самоврядування області надають одноразову допомогу у розмірі 10 тис. грн кожному, хто підписав контракт для проходження військової служби у ЗСУ.

ДО ТЕМИ: З Прикарпаття на військову службу відправили 200 призовників

Також здійснюється додаткова виплата при підписанні першого контракту:

  • особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 01 січня календарного року;
  • особам сержантського і старшинського складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 01 січня календарного року;
  • особам офіцерського складу – десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом на 01 січня календарного року.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм