Відомо, хто з жителів Івано-Франківської громади отримає матеріальну допомогу

Для надання матеріальної допомоги з міського бюджету цьогоріч передбачено 9 мільйонів 840 тисяч гривень. Уже 619 жителів Івано-Франківської громади отримали гроші на лікування загальною сумою 2 мільйони 136 тисяч 500 гривень.

Про це розповів директор департаменту соціальної політики Василь Семанюк, пише Ратуша з посиланням на Суспільне Карпати.

Цьогоріч з міського бюджету вперше планують виділити матеріальну допомогу — 1 мільйон 602 тисячі гривень людям, страшим за 75 років. На сьогоднішній день — це 2 704 особи. Минулоріч до Міжнародного дня людей похилого віку надали допомогу старшим 80-ти років. Мова йде про 6 230 осіб та суму 3 мільйони 125 тисяч гривень.

ДО ТЕМИ: У Франківську понад півтори тисячі пенсіонерів подали заяви на отримання матеріальної допомоги

Також виділяють гроші для працівників медичної та освітної сфери, які хворіли на коронавірусну інфекцію. З них цьогоріч 178 лікарів отримали 326 тисяч гривень, 327 освітян — 427 тисяч гривень.

Виплати передбачено членам сімей, у яких родичі померли від COVID-19. У цьому році 18 сімей отримали 90 тисяч гривень.

Матеріальну допомогу надали й трьом батькам онкохворих дітей у розмірі 400 тисяч гривень.

Щомісячні надбавки і компенсації отримують матері Героїв Небесної Сотні та сім’ї військовослужбовців, які загинули в Афганістані, у розмірі прожиткового мінімуму. Ветерани ОУН-УПА — 2 тисячі гривень, реабілітовані, які відбували покарання – 500 гривень, батьки дітей з інвалідністю підгрупи А — 600 гривень. Також надбавки отримують “Почесні громадяни міста” у розмірі прожиткового мінімуму та компенсації — фізичні особи, які надають соціальні послуги. Допомогу отримуватимуть також родини загиблих в АТО/ООС.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм