Ракурс, недоступний звичайному погляду: відомий фотограф показав унікальні світлини Франківська. ФОТО

Митець готує фотокнигу, яку зможуть придбати всі охочі.
Митець готує фотокнигу, яку зможуть придбати всі охочі.

У Івано-Франківську в мистецькій локації “Підземний Перехід Ваґабундо” триває виставка відомого фотографа Руслана Веселого «Івано-Франківськ з висоти».

Митець фіксував наше місто протягом останніх 3-х років в різні пори року. Про ідею створення такого проєкту фотограф розвів кореспондентці Ратуші.

Ідея виникла сама собою після того, як я зібрав досить багато фото Івано-Франківська. Зазвичай, фотографував з дрона різні знакові події. Деколи вдавалось зняти досить унікальні кадри, які дивували мене самого. Оскільки будучи на землі, не знаєш, що можеш побачити з висоти, – розповів пан Руслан.

Виставку організував для того, щоб показати це все в одному місці, зазначив фотограф, оскільки раніше публікував фото лише у себе на сторінках в соцмережах. Також хотів би донести до людей, що варто цінувати те, що їх оточує:

Ми живемо в неймовірному місті з багатою історією і красивою архітектурою, яку варто берегти. Я показую це трошки з іншого ракурсу, який недоступний звичайному погляду.

За його словами, такого типу фотографії робив не лише для нашого міста. Вже є багато фото природи та інших міст України, тож планує організувати всеукраїнську виставку.

Також мені подобається мінімалізм. Хочу зробити щось в цьому напрямку. Та готую фотокнигу, яку зможуть придбати всі бажаючі, – додав Руслан Веселий.

Фотограф розповів, що йому дуже подобаються Карпати і хотів би відправитись високо в гори та зняти багато вершин. В планах — експедиція південно-східною Україною, але, зазначає, потрібні спонсори.

Гавриленко Юлія

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм