Відкриття театрального сезону у Франківську: першу виставу покажуть на площі Бастіону

Новий театральний сезон стартує з 1 вересня.
Новий театральний сезон стартує з 1 вересня.

В Івано-Франківську з 1 вересня стартує новий театральний сезон. Перша вистава “FELIX AUSTRIAвідбудеться на площі Бастіону.

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на Facebook-сторінку Франківського драмтеатру.

“Об’єднуємо місто в театрі” – такий слоган відкриття нашого 82-го театрального сезону в Івано-Франківську. І починаємо ми з ваших улюблених вистав, які зіграємо на знакових локаціях нашого міста, – йдеться у повідомленні.

Організатори зазначили, що попри “червону зону” в Івано-Франківську вистава відбудеться, оскільки правила карантину дозволяють проводити масові заходи до 100 осіб.

ДО ТЕМИ: У вересні франківський ляльковий театр зіграє вистави у Палаці Потоцьких. ФОТО

Вистава “Felix Austria” – це спогад на дві дії про Станиславів початку ХХ століття — щасливе місто старої Австрії, наповнене ароматами бузку, арабесками, таємницями та переказами про Мармулядову пожежу.

Воно оживе у споминах головних героїв, вигаданих Софією Андрухович і втілених акторами Франківського драмтеатру в інсценізації та режисурі Жюля Одрі. Це казка для дорослих про правдиву самотність, стигми дитинства і про те, як звільнитися від ілюзій і навчитися любити себе справжню/справжнього.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм