“Кохання в запропонованих обставинах”: у Франкіську презентували нову книгу Марії Вайно. ФОТО/ВІДЕО

У Івано-Франківському Навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття відбулась презентація книги “Нотатки її життя або кохання в запропонованих обставинах” письменниці Марії Вайно.

Марія Вайно – прикарпатська письменниця, родом з Рогатинщини, авторка 10-и художніх книжок, двічі лауреатка Всеукраїнського конкурсу “Коронація слова” та міської премії імені Івана Франка в галузі літератури, пише Ратуша з посиланням на Суспільне.

Відвідувачка заходу Світлана Балабан каже, що деякі моменти з книги нагадали їй про особисті спогади:

Книга вразила мене, як читача. Заполонила, захопила своїми емоціями, сюжетом, героями. Я її для себе дозувала, щоб не одразу поглинути, а читала частинами. Вона підняла у мене цілий пласт спогадів, навіть з особистого життя.

Модераторка заходу Олена Дудка говорить, що книга авторки притягує насиченість емоціями та почуттями:

Книжка читається дуже легко, її можна прочитати за одну ніч. Відірватися від неї неможливо. Якщо відкрив, то вже закрити не можеш. Доля головної героїні Святослави нелегка, це творча особистість, письменниця, яка проходить шлях свого становлення.

Авторка новели Марія Вайно розповідає, що у книзі є багато автобіографічних моментів, але разом з тим багато вимислу.

В книзі є багато такого, що десь перегукується з моєю долею і навіть з моїми локаціями: Калуш, Івано-Франківськ, Чернівці, Чехія. Роман художній, але я його не позиціоную, як автобіографічний, бо там багато авторського домислу, – каже авторка.

Ідея роману назріла давно, але вирішила писати його цьогоріч і завершила за пів року.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм