Всі школи Прикарпаття повернулись до денного навчання

Від сьогодні в Україні діють карантинні заходи, які Уряд встановив у грудні 2020 року. Дитсадки та школи можуть працювати у звичному режимі. Заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти можна відвідувати групами не більш ніж 20 осіб. 

Про це сьогодні повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

За його словами, більшість закладів загальної середньої освіти вже розпочали навчання в очній формі (з частковим використанням змішаної та дистанційної форм).

За парти повернулися учні (майже 100% шкіл – очний формат) Івано-Франківської, Одеської, Хмельницької, Дніпропетровської, Волинської, Донецької, Чернігівської, Житомирської областей та м. Київ, – зазначив Сергій Шкарлет.

У його повідомленні йдеться про те, що від 99% до 91% шкіл повернулися до очного формату навчання в Черкаській, Луганській, Сумській, Київській, Миколаївській,  Херсонській та Харківській областях. Від 70% до 58% шкіл працюють очно в Чернівецькій, Запорізькій, Кіровоградській областях.

ДО ТЕМИ: Школа повинна мати свого лікаря або укласти договір з медзакладом – Ляшко

На Полтавщині переважно змішана й дистанційна форми навчання. У Тернопільській області учні молодших класів відвідують уроки у звичному режимі, а школярі 5-11 класів навчаються за змішаною формою. У Вінницькій області 1-4 та 9-11 класи навчаються очно, 5-8 класи – за змішаною формою. У Рівненській, Львівській та Закарпатській областях переважно очна та змішана, частково – дистанційна форми навчання.

Міністр освіти і науки України звернув увагу на те, що заборонено відвідувати заклади освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм