Вперше за майже десять років лікарня в Галичі отримає новий УЗД-апарат експертного класу

Галицька лікарня в Івано-Франківській області 23 жовтня замовила ультразвукову діагностичну систему вартістю 700 тис. грн.

Товар поставить київське ТОВ «Медхолдінг», пише Ратуша з посиланням на НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ.

Медики отримають УЗД-апарат QBit7 китайського виробника «Chison Medical Imaging Co. Ltd». Це стаціонарне обладнання експертного класу з чотирма портами для датчиків. В комплект замовленого лікарнею апарату входять два датчики та спеціальні ліцензії, – йдеться у повідомленні.

Закупівлю провели за спеціальною спрощеною процедурою звітування для подолання пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

ДО ТЕМИ: COVID-19: уряд виділив 16 мільйонів на забезпечення киснем лікарень Прикарпаття 

Генеральний директор Галицької лікарні Володимир Крупа розповів, що замовлений УЗД-апарат стане третім для медичного закладу:

Один УЗД-апарат використовуємо в поліклінічному відділенні, ще один – для стаціонарних хворих. Обладнанням вже приблизно десять років, тому це буде перший апарат нового покоління. Він має ширші можливості для ультразвукової діагностики.

Нагадаємо, Галицька лікарня приймає хворих на коронавірусну інфекцію. Протягом карантину медики спрямували 4,8 млн грн за спеціальною «ковідною» процедурою для подолання інфекції.

Постачальник нового УЗД-апарату для лікарні ТОВ «Медхолдінг» зареєстроване в Києві, а його власницею є Наталія Швецова.

Протягом 2019-2020 років фірма отримала державних замовлень на 821 млн грн, в основному на постачання медичного обладнання.