ВО «Карпати» та місцевий підприємець не можуть поділити 20 соток землі у Пасічній. ФОТО/ВІДЕО

Рішення суду, яке доводить право власності підприємця, вступає у дію у середині серпня.
Рішення суду, яке доводить право власності підприємця, вступає у дію у середині серпня.

В Івано-Франківську назріває скандал. Найбільше підприємство міста ВО «Карпати» заявили про спробу захоплення автомобільної стоянки підприємства, яка знаходиться на земельній ділянці державної власності.

Поділити землю і вирішити спірне питання намагаються вже кілька років. Ситуація із браком землі склалася відтоді, як власником суміжних із заводом приміщень став підприємець Андрій Струс.

Зараз чоловік прагне отримати у користування бодай 20 сотих землі, аби можна було дістатися до потенційних виробничих площ, пише Ратуша.

Натомість керівництво ВО «Карпати» не погоджується віддати такий шмат землі, бо не має більше місця для паркування власного автотранспорту. Сьогодні на заводі є 35 автобусів, котрі привозять майже чотири тисячі працівників.

Аргументами на користь ВО «Карпати» у дирекції підприємства називають створення великої кількості робочих місць та сплату податків до місцевої казни.

Для підприємства втрата автомобільної стоянки, де зупиняються автобуси підприємства, буде означати зрив роботи, невиконання зобов’язань підприємства перед замовниками та втрату іноземних партнерів. Як результат, таке підприємство, як ВО «Карпати» просто може перестати існувати, – каже директор ВО Дмитро Витриховський.

Натомість підприємець каже про рішення суду, яке доводить його право власності. Воно вступає у дію у середині серпня.Та ДП ВО “Карпати” подаватиме апеляцію.

Я розумію, що “Карпатам” також потрібна стоянка, але хоча б мені половину повернули. Мені потрібна 21 сотка перед приміщенням, аби можна було завести інвесторів, – каже Струс.

Чоловік також показав журналістам приміщення, на яке у нього право власності. Проте, за його словами, підприємство завезло туди сміття та два роки користувалось другим та третім поверхами корпусу.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм