Володимир Олійник: Я працював на благо Івано-Франківська близько двадцяти років

Політична партія “За Майбутнє” розглядає кандидатуру Володимира Олійника на посаду міського голови Івано-Франківська. Проте остаточного рішення кого партія висуватимена очільника міста ще немає.

Про це в прямому ефірі 4 Каналу розповів голова фракції “УКРОП” у Івано-Франківській міськраді Володимир Олійник, пише Ратуша.

Відомо, що “укропівці” на вибори до Івано-Франківскої міської ради йдуть від партії “За Майбутнє”.

Прийняли рішення, що “УКРОП” не йде на вибори. Це мотивовано тим, що ця патрія, скажімо так, себе частково вичерпала. Їхня ціль була в 2015 році об`єднати воїнів АТО, волонтерів, громадських активістів, що фактично і вдалося зробити. Тому створена пратрія “За Майбутнє”. І, фактично, є пропозиція трьом найактивнішим депутатам міської ради від “УКРОПУ” балотуватися від цієї політичної сили, – розповів Олійник.

ДО ТЕМИ: На низькому старті: хто балотуватиметься в мери Івано-Франківська

Депутат відмітив, що його, Віталія Мерінова та ще декількох осіб розглядають як кандидатів на посаду міського голови:

Я відчуваю в собі сили для цього, немає проблем. Я працював на благо міста, я громадський активіст близько 20-ти років, учасник революцій, засновник школи лідерів.

Івано-Франківська команда “За Майбутнє” відвідує двори міста, де в рамках проєкту “Серенади під вікном” мешканці можуть послухати українські пісні. За словами Володимира Олійника, проєкт не є частиною передвиборчої кампанії:

Висування кандидатів ще не було, тому рано агітувати. Ми постійно проводимо якісь заходи в дворах і, зокрема, ці серенади під вікном.

Депутат зазначив, що проєкт має три цілі:

  • подарувати жінкам в літній вечір гарний настрій;
  • можливість слухати виступи під вікнами з дому в час карантину;
  • популяризація української мови.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм