Яким повинно бути місто майбутнього: франківців кличуть на “футуристичні квартирники”

Володимир Олійник кличе усіх франківців, які люблять своє місто, на “Футуристичні квартирники”, щоб разом із експертами та науковцями під час круглих столів та конференцій змоделювати “ідеальний Івано-Франківськ майбутнього”.

Світ у багатьох питаннях пішов вперед, а в Івано-Франківську, пропри позитивні зміни, є питання в сучасності підходів, в комплексних рішеннях, – переконаний депутат Івано-Франківської міської ради, представник групи “За майбутнє” Володимир Олійник.

Квартирник буде проводитися регулярно. Теми до обговорення і вивчення найрізноманітніші: питання безпеки, екології міста, сучасного урбаністичного освітлення, розвитку туризму, розвитку парків, вело-місто, пішохідне місто, приваблення талантів, спортивна інфраструктура, теми комунальної інфраструктури.

Я, наприклад, хотів би, щоб Івано-Франківськ був безпечним і пішохідним, як Женева, комфортним світлим і екологічним, як Осло, заможним, як Силіконова Долина. Звичайно це мрії, але всі досягнення починаються з мрії!, – розповідає Володимир Олійник.

Футуристичний квартирник – це місце де кожен зі своєю думкою може змінити наше місто на краще, переконані представники команди “За майбутнє”. Адже мешканці Івано-Франківська щодня бачать, які зміни в інфраструктурі підуть на користь обласному центру.

Для мене Івано-Франківськ – це місто успішних людей, місто де функціонують заводи із престижною заробітною платою. Місто, де молодь не виїжджає за кордон – розповідає Віталій Мерінов, депутат міської ради та представник команди “За майбутнє”.

Івано-Франківську є ще куди розвиватись і важливо встигати за сучасними тенденціями та підходами у містобудуванні. Де поряд з інноваціями будуть збережені історія та традиції нашого міста, –  переконана представниця команди “За майбутнє” Ірина Кравець.

Футуристичні квартирники мають на меті об’єднати усіх небайдужих іванофранківців, які вболівають за долю свого міста. Вони відбуватимуться щочетверга о 19:00 за адресою вул. Міцкевича, 8. У підсумку обговорень та дискусій буде створено програмний документ “Івано – Франківськ місто майбутнього,місто наших мрій”.

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм