Володимир Олійник: Підтримую можливість підприємців працювати з дотриманням карантинних вимог

Сотні іванофранківців вийшли на мирну акцію протесту, незадоволені рішенням уряду, через яке Івано-Франківськ потрапляє до червоної зони. Мешканців міста підтримали і представники політичної партії «За майбутнє».

Підриємиця Вікторія Лапіна на мітинг прийшла разом з двома доньками. Жінка скаржиться: через те, що місто зараз у «червоній зоні», може втратити бізнес, а її працівники – роботу:

Другої хвилі закриття моє підприємство не витримає, і я втрачу можливість далі розвивати свою справу, платити податки та давати людям роботу. Також я прийшла на пікет зі своїми доньками і таким чином хочу показати, що я проти дистанційного навчання. Адже я бачу, як діти “навчаються”, як вчителям важко донести їм знання. Моя  старша донька ціле літо їздила на додаткові заняття з фізики, алгебри та геометрії.

Разом з іванофранківцями на акцію протесту прийшли депутати міської ради та представники команди “За майбутнє” Володимир Олійник, Віталій Мерінов та Мстислав Тарас.

ДО ТЕМИ: Партія «За майбутнє» на Всеукраїнському з’їзді ухвалила рішення брати участь у місцевих виборах. ФОТО

Представник команди «За майбутнє» Володимир Олійник зазначив, що підприємці повинні мати змогу працювати, але тільки з дотриманням усіх карантинних вимог:

Зараз почався період передвиборчої кампанії і всі політичні сили намагаються захопити інформаційний простір та увагу виборців. Натомість пропоную  інформувати мешканців Івано-Франківська, як вони можуть вберегти себе та  уникнути ризиків коронавірусу. А ті, хто може залишатись вдома, не виходили на вулицю. Також звернулись до уряду, щоб в Івано-Франківську збільшили кількість щоденних тестів на COVID-19. Ми за те, щоб малий бізнес працював, забезпечивши всі карантинні вимоги, щоб підприємці мали змогу заробляти гроші.     

ДО ТЕМИ: Команда «За Майбутнє» відвідала Галицький район. ФОТО

Партнерський матеріал

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм