Вокальний колектив Прикарпатського університету отримав Гран-прі міжнародного фестивалю-конкурсу. ФОТО

Днями в Києві завершився Міжнародний фестиваль-конкурс “International online festival-contest “Soul”. 

Про це повідомляє Ратуша з посиланням на пресслужбу Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. 

Участь у фестивалі-конкурсі брав і вокальний колектив Прикарпатського університету “Гуцулочки Карпат” у складі керівниці колективу, заслуженої артистки України, професорки кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Педагогічного факультету Олександри Качмар, заслуженої артистки України, асистентки кафедри журналістики факультету філології Наталії Шотурми, заслуженої артистки України, артистки Муніципального камерного хору “Галицькі передзвони” Юлії Король, – йдеться у повідомленні. 

За результатами конкурсу колектив “Гуцулочки Карпат” отримав Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу “International online festival-contest “Soul” у номінації “Вокальні ансамблі”. Загалом у цій номінації виступило 58 колективів. 

ДО ТЕМИ: У Рогатині зберігаються роботи відомого художника, які шукали 70 років. ФОТО

Члени журі фестивалю відзначили високий рівень виконавської майстерності та сценічну культуру нашого вокального колективу:

Вітаємо вокальний колектив “Гуцулочки Карпат” з нагородою і бажаємо подальших творчих перемог!

У рамках конкурсної програми у фестивалі брали участь солісти-вокалісти, солісти-інструменталісти, хореографічні ансамблі, виконавці розмовного жанру, вокальні, музичні, фольклорні та театральні колективи, оркестри народних інструментів, вокальні та інструментальні ансамблі, театри мод, учасники циркового та декоративно-прикладного мистецтва. Фестиваль-конкурс проходив за підтримки Міжнародного Благодійного Фонду “Соняшник”. До складу журі увійшли авторитетні міжнародні фахівці у сферах музики та хореографії, відомі діячі культури та мистецтв з України, Швейцарії, Туреччини, Палестини, Узбекистану, Нідерландів та США.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм