«Водотеплосервіс» вже може платити зі своїх рахунків зарплату

На оперативній нараді у міськвиконкомі міський голова Калуської громади Андрій Найда повідомив, що вдалося розблокувати рахунки КП «Водотеплосервіс».

За це очільник міста подякував директору комунального підприємства Петру Шевчуку та високо оцінив його роботу, пише Ратуша з посиланням на Вікна.

Раніше повідомлялося, що «Водотеплосервіс» вже має всі рішення судів щодо розблокування рахунків у частині зарплати і обов’язкових платежів до бюджету. Як відомо, рахунки заблокувала наприкінці січня виконавча служба для проведення стягнень за рішеннями судів.

ДО ТЕМИ: За місяць «Водотеплосервісу» виділили з міського бюджету 5 млн грн

Проте, виконавча служба подала апеляційну скаргу і рахунки підприємства донедавна залишалися заблокованими. Відтак у квітні з міського бюджету були змушені виділити 3 млн гривень фінансової підтримки для КП «Водотеплосервіс», — на зарплату колективу до свят.

Як повідомив Петро Шевчук, питання розблокування рахунків в частині виплати заробітної плати вдалося вирішити на рівні банку — тут прийняли і розглянули заяву КП «Водотеплосервіс», підтримали позицію комунального підприємства, а виконавча служба заперечень проти такого рішення не мала. Воно є законним, а блокування зарплатних коштів не має перспективи.

6 травня комунальне підприємство вже подало до банку та провело першу платіжку. Відтак «Водотеплосервіс» зможе гасити борги по зарплаті (за листопад-грудень минулого року) та виплачувати своїм працівникам поточну зарплату, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, рахунки комунального підприємства було арештовано виконавчою службою на виконання рішень судів про стягнення боргів за трьома судовими наказами 26 січня цього року. Накази було видано Господарським судом Івано-Франківської області у 2006 (про стягнення понад 311 тис. гривень), 2013 (про стягнення понад 9,4 млн гривень)  і 2014 (про стягнення майже 8 млн гривень) роках. Усі стягнення — на користь ДП «Калуська теплоелектроцентраль-Нова»

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм