Власників ресторанів «Pasage Gartenberg» і «Cruce de Gustos» можуть оштрафувати за порушення карантину

Днями прикарпатська поліція повідомила про два кримінальних провадження за фактом порушення правил карантину відпочинково-розважальними закладами в Івано-Франківську та селі Драгомирчани, що неподалік від обласного центру.

Як стало відомо КУРСу, йдеться про популярні ресторани «Пасаж Гартенбергів» і «Cruce de Gustos», які належать відомим місцевим підприємцям – Олександру Долішньому і Тарасу Белзу відповідно, пише Ратуша.

У франківський «Пасаж Гартенбергів» поліція навідалася 7 листопада майже опівночі. Заклад в той час працював, порушуючи заборону на роботу після 22 години. У приміщенні були відвідувачі і персонал. Як повідомляли правоохоронці, на посадову особу цього закладу і раніше вже складали адміністративні матеріали за порушення карантинних обмежень.

ДО ТЕМИ: За минулі вихідні на Прикарпатті склали 26 протоколів за порушення карантину. ФОТО

Престижний готельно-ресторанний комплекс «Cruce de Gustos» («Перетин смаків») Тараса Белза поліція перевірила 8 листопада також після 23 години.

У закладі в цей час святкували весілля. Поліцейські склали протокол про адміністративне правопорушення на посадову особу закладу. Частина гостей одразу покинула ресторан, а саме весілля завершили достроково.

Стосовно посадових осіб «Пасажу» і «Перетину смаків» розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України, – йдеться у повідомленні.

Стаття передбачає покарання штрафом від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм