“Дайте можливість працювати”: франківські підприємці протестують біля Управління поліції. ФОТО/ВІДЕО

Сьогодні біля будівлі Головного управління поліції Івано-Франківська власники закладів торгівлі та харчування вийшли на акцію протесту з вимогою дозволити їм продовжити працювати під час “червоної” зони карантину, яку з 31 серпня ввели в обласному центрі.

Про це передає кореспондент Ратуші.

Нагадаємо, сьогодні поліція влаштувала попереджувальний рейд закладам харчування і торгівлі Івано-Франківська. Власників закладів попередили, якщо вони не зачинять заклад на час “червоної” зони карантину, їм загрожуватиме штраф: від 17 до 30 тисяч гривень.

Ми тут, щоб закликати поліцію бути з нами. Якщо закриємося зараз, є шанси не відкритися потім взагалі,- говорить учасник акції, власник франківського ресторану “Хлібосольний”, Олег Бінатов

ДО ТЕМИ: В Івано-Франківську батьки збирають підписи за відкриття шкіл з 7 вересня

За словами депутата Івано-Франківської міськради Сергія Палійчука, влада підготувала звернення від підприємців, щоб поліція лояльно ставилась до роботи закладів під час карантину:

Ми розуміємо що пандемія, але це кардинальні міри. Тож формуємо спільну юридичну позицію і надіємося поліція стане на сторону людей

Як зазначила активістка заходу, власниця одного з франківських кафе, у Івано-Франківську 40% закладів повністю припинили свою роботу ще під час “весняного” карантину:

Сьогодні ми працюємо лише на літніх майданчиках, але і їх нам сказали забрати. Погрожують штрафами: 340 тисяч гривень для підприємців і від 17 тисяч для працівників.

До учасників акції вийшов начальник слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області Ігор Максимів. Він зазначив, що поліція не визначає карантинні обмеження, а тільки їх регулює.

Є постанова Кабміну, де чітко встановлені обмеження. Ми зобов’язані дотримуватися нормативних актів, тому поліція буде виконувати цю постанову,- наголосив Ігор Максимів.

У Франківську ресторатори пікетують обласну поліцію

Опубліковано Ратуша Вівторок, 1 вересня 2020 р.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Червона зона: приміські потяги з Івано-Франківська курсуватимуть зі змінами

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм