Власники елітних авто сплатили на Прикарпатті майже два мільйони гривень податку

Оподатковуються легкові автомобілі, яким не більше 5 років з року випуску.
Оподатковуються легкові автомобілі, яким не більше 5 років з року випуску.

Власники елітних автомобілів сплатили до місцевих бюджетів Прикарпаття майже 1,8 мільйона гривень.

Як повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, з початку року до місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло майже 1,8 млн грн транспортного податку.

Зокрема, до місцевих скарбниць надійшло 817,1 тис. грн податку за елітні автомобілі від фізичних осіб-підприємців та 938,7 тис.грн цього платежу перерахували юридичні особи.

Найбільші суми податку сплатили власники елітних автомобілів міста Івано-Франківська – 898,6 тис. грн. та міста Коломия – 156,2 тис. грн, гривень, Надвірнянського – 138,8 тис. грн та Богородчанського району – 55,2 тис. гривень.

Нагадаємо, об’єктом оподаткування транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Тобто, у 2020 році підлягають оподаткуванню транспортним податком легкові автомобілі з 2015 року випуску, середньоринкова вартість яких становить понад 1 771 125 гривень.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм