500 га замість 23 тисяч: Чому на Франківщині катастрофічно зменшились посіви цукрових буряків

За 30 років площа посівів зменшилась з 23 тисяч до 500 гектарів.
За 30 років площа посівів зменшилась з 23 тисяч до 500 гектарів.

На Прикарпатті цукрові буряки вирощують лише у Городенківському районі. За 30 років площа посівів зменшилась з 23 тисяч до 500 гектарів.

Про це повідомляє “Голос України“, інформує Ратуша.

У Городенківському районі цукрові буряки сіють у дочірньому підприємстві “Обрій”, сільськогосподарському виробничому кооперативі імені Шевченка, фермерських господарствах “Поточище” та “Геліос” .


“Підприємства співпрацюють із ТОВ “Радехівський цукор”. На Прикарпатті Городенківський район географічно найближчий до підприємства, тож транспортні витрати окупляться”, – розповів директор департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської облдержадміністрації Іван Андріїшин.

Проте колись, у 1987 році, для посівів в районі було відведено 23 тисячі гектарів землі. На Франківщині працювали два цукрозаводи – Бовшівський та Городенківський.

Бовшівський цукрозавод порізали на металобрухт. А у Городенці в 2000-му році з ініціативи одного із кредиторів порушено провадження в справі про банкрутство заводу-боржника, тому підприємство виключили з Держреєстру.

Ці події вплинули на обсяги вирощування цукрових буряків: у 2004 році займали в районі 2849 гектарів, а в 2008-му – 281 гектар.

“Того самого року цукрозавод зупинився, а продукцію зі складів мали вивезти. Працівники, яким заборгували за роботу, запротестували. Долучилася громадськість. Десь буквально лягали на колії. Так урятували зароблене”, – пише “Голос України”.

З 2010-го агрохолдинг орендував ці площі, хоч цукрових буряків майже не вирощував. Останній сезон цукроваріння був у 2013-му році.

Банк, який став власником через неповернення багатомільйонного кредиту, продав бурякопункт. Зараз там функціонує потужний зерновий елеватор.

“Вирощування цукрового буряка – прибуткова справа. Ґрунти і кліматичні умови регіону сприяли тому, що копали тут до 500 ц/га солодких коренів. А тепер – і до 700-800 ц/га. Переробкою солодких коренів у районі ще займатимуться, відновлять виробництво. Звісно, не старий завод, а за сучасними технологіями”, – висловив сподівання Тишківський сільський голова Іван Пронич.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм