“Вимагаємо ремонту дороги”: мешканці села Бринь пікетують під стінами Івано-Франківської ОДА. ФОТО

12 жовтня мешканці села Бринь зібрались біля Івано-Франківської облдержадміністрації — вимагають ремонту частини дороги держзначення Н-10 “Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці-Мамалига”.

Йдеться про ділянку дороги з Боднарова до села Бринь, пише Ратуша.

Активісти тримають в руках плакати з надписами “Вимагаємо ремонту дороги”.

ДО ТЕМИ: Жителі Галицького району погрожують перекрити дорогу держзначення

До мітингувальників вийшов заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Івасик.

Вже сьогодні грейдер порівняє частину дорогу з Боднарова до Бриня. Поки ми очікуємо кошти на поточний ямковий ремонт цієї ділянки автошляху,- сказав Василь Івасик.

Нагадаємо, раніше близько п’ятдесяти мешканців села перекрили рух транспорту біля ж/д переїзду на автодорозі Н-10 “Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці-Мамалига”. Люди вимагали скасування рішення ОДА про приєднання села Боднарів до Калуської ОТГ.

23 вересня місцеві хотіли знову перекрити рух транспорту на дорозі національного значення, проте, щоб не створювати дискомфорт для водіїв, вирішили пікетувати під стінами Івано-Франківської облдержадміністрації.

Напередодні селянам прийшла відповідь від влади про те, що Боднарівська та Ріп’янська сільські ради ще у 2015 році добровільно погодились на приєднання до Калуської ОТГ. Місцеві ж мешканці з таким рішенням не згідні, зазначають, що від початку були проти.

За словами голови Івано-Франківської ОДА Віталія Федоріва, він може лише надіслати звернення до Кабміну, яке буде узгоджене з юристами та мешканцями Боднарова, але просив перестати перекривати дорогу – він зробить все, що в його силах.

7 жовтня у Боднарові вчергове мешканці перекрили дорогу державного значення.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм