Виконком проголосував за створення комунального підприємства «Муніципальні ринки»

Найближчої сесії міської ради депутати мають прийняти рішення про створення комунального підприємства «Муніципальні ринки» зі статутним капіталом 1 мільйон гривень.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про створення такого комунального підприємства і затвердження його статуту, пише Ратуша.

«Муніципальні ринки» займатимуться організацією торгівлі сільськогосподарською продукцією, продовольчими, непродовольчими товарами.

Це є наша спроба повернути продуктовий ринок у комунальну власність. Не кажу, що все буде ідеально, але продуктовий ринок має бути у власності громади, прокоментував міський голова Руслан Марцінків.

Дане рішення ще має бути “завізовано” на четверговій сесії Івано-Франківської міської ради.

Нагадаємо, наприкінці червня була чергова спроба захоплення Центрального ринку Ігорем Халамендою, проте вона провалилася. А в листопаді на зустрічі із журналістами він заявив, що неправомірних дій не робитиме і ринок повертатиме законними методами.

Марцінків своєю чергою заявляв, що хоче повернути продуктовий ринок у власність громади, оскільки орендар на той час боргував місту плату за понад місячну оренду, а це понад 1 млн грн. Що цікаво, якщо орендар далі не здійснюватиме орендні платежі і з’явиться борг за три місяці, то місто має право достроково розірвати договір оренди.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм