Виконання проєкту “Бюджету участі” у ліцеї №10 на контролі міського голови. ФОТО

В ліцеї вже замінили сантехніку, вікна, двері, встановити витяжки на другому та третьому поверхах.
В ліцеї вже замінили сантехніку, вікна, двері, встановити витяжки на другому та третьому поверхах.

Минулого року навчальний заклад переміг у конкурсі «Бюджет участі ІФ». Станом на сьогодні у ліцеї продовжують реалізовувати великий проєкт: капітальний ремонт шкільних санвузлів.

Проконтролювати перебіг ремонтних робіт прийшли міський голова Руслан Марцінків та секретар міської ради Віктор Синишин, пише Ратуша з посиланням на пресслужбу мера.

Від початку заснування навчальний заклад не проводив ремонту санвузлів жодного разу: керамічна плитка знищилась, системи водопостачання та каналізації були протерміновані і знаходились в аварійному стані.

В ліцеї №10 вже замінили сантехніку, вікна, двері, встановити витяжки на другому та третьому поверхах. Також розпочали облаштування вбиралень.

Директор освітнього закладу Руслан Куриндаш розповів, чорнові роботи в більшості вже зроблені , тому попереду ще залишається декорування стін.

«В цьому ліцеї дуже активний директор, який бере участь у всіх проектах співфінансування та інших програмах і конкурсах,  дбає про те, щоб діти навчалися у комфортних умовах. Я би хотів, щоб усі з нього брали приклад», – наголосив міський голова Руслан Марцінків.

Довідка:

Ліцей №10, який знаходиться в місті Івано-Франківськ на вулиці Вовчинецька, 196-Б, у 2019 році виборов перемогу за втілення великого проєкту “Бюджету участі”. За нього проголосували 1824 особи. Кошторис проєкту становить 299 тисяч 193 гривні.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм