Викладачка ІФНМУ виборола медалі на чемпіонатах України та області з веслування. ФОТО

Учасниками цих змагань стали спортсмени 11 регіонів, які боролися за нагороди на дистанціях 200, 500 та 2 000 метрів.
Учасниками цих змагань стали спортсмени 11 регіонів, які боролися за нагороди на дистанціях 200, 500 та 2 000 метрів.

Цього літа викладачка Івано-Франківського національного медичного університету виборола низку нагород на чемпіонатах області та України з веслування на байдарках, каное та човнах «дракон».

Йдеться про викладачку з кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання Наталію Жилюк, пише Ратуша з посиланням на сайт ІФНМУ.

На відкритих обласних змаганнях з веслування у Херсоні у запливах на каное Наталія Жилюк виборола три перших місця на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів, – йдеться у повідомленні.

Цьогоріч на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное скасували відбір на міжнародні змагання. Проте кращі спортсмени отримали місця у збірній України. Наталія Жилюк на каное у класі «мікс» здобула третє місце і підтвердила свій статус члена національної команди.

ДО ТЕМИ: Коломийські спортсмени вибороли два золота на Чемпіонаті України з вільної боротьби

Також нещодавно в Києві відбулися змагання Чемпіонату України серед дорослих, молоді, юнаків та юніорів з веслування на човнах «дракон». Наталія здобула цілу низку нагород у складі команди Київської області.

Учасниками цих змагань стали спортсмени 11 регіонів (17 команд), які боролися за нагороди на дистанціях 200, 500 та 2 000 метрів. Команда Київської області (DBC KIEV) виборола шість нагород серед дорослих D-12, та ще три нагороди на Кубку федерації у класі мікс D-22.

Змагання на драгонботах дарують неймовірні відчуття. Усі 10, або й 20 людей у човні мають працювати веслами дуже швидко, але в чіткому й однаковому ритмі, тримати темп. Така командна взаємодія дає чудові емоції і враження, – поділилася враженнями спортсменка.

ДОВІДКА: Човен-дракон або драгонбот — велике 20-місне каное, з головою та хвостом дракона. Офіційні змагання проводяться тільки на 10-місних і 20-місних човнах на дистанціях 200, 250, 500, 1000 і 2000 метрів у чоловічому, жіночому і змішаному класах.

Історія цього виду спорту почалася більш як 2000 років тому в Китаї. За цей період в Азії «дракони» набули такої популярності, що нині, за даними Азійської та міжнародної федерацій, у цьому регіоні світу налічується близько 150 мільйонів людей, що займаються і виступають у турнірах. На щорічних спортивних фестивалях за перемогу борються одночасно понад 200 команд, що представляють свої країни, клуби й організації.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм