Вибір курятини на Центральному ринку

Куряче м’ясо – поширений делікатес у всьому світі. Його люблять за смак і користь, а також за велику варіацію страв, які можна з нього приготувати. Курку тушкують, смажать, варять, роблять з неї супи, запікають в духовці, додають в пироги і салати.

Найбільший вибір якісної курятини завжди можна знайти на Центральному ринку Івано-Франківська. Тут представлені торгові точки, як відомих українських виробників, так і невеличких фермерських господарств області. 

А для того, щоб правильно вибрати куряче м’ясо, пропонуємо кілька моментів, на які варто звернути увагу при купівлі курятини:

Колір. В першу чергу, перед тим як купувати курку необхідно зосередити свою увагу на її кольорі. Свіжа курятина повинна мати ніжно рожевого відтінку. У разі, якщо курка кілька разів була в морозильнику, то вона знаходить трохи сіруватий відтінок або ж матиме плями. І ще підніміть, крильця і ніжки, шкіра в цих місцях не повинна бути порушена.

Запах. Ще один важливий чинник, по якому слід вибирати м’ясо, – це запах. Хороша свіжа курка майже не має ніякого запаху. 

Упаковка. Найбільш часто курей продають без упаковки, але якщо вона є, то дивіться на її цілісність. На упаковці з курятиною має бути відмітка, що вказує, коли вона була упакована, а також терміни зберігання. По нормі, тушка зберігається не більше 6 діб, окремі частини до 7-8 днів. 

Розмір. Розмір курки має бути природним. Якщо перед вами величезні ніжки або не природно велика грудка, краще відмовитися від купівлі. Приміром, розмір курячої грудки не повинен перевищувати 20 см, а ніжки – 15 см. Курча повинне мати добре розвинену округлу грудку, кістки кіля, що не виділяються, а також потужні м’язи і ніжки.

Якісне куряче м’ясо дуже корисне для здоров’я, в ньому міститься велика кількість фосфору і заліза. Невелика кількість жиру, порівняно з іншими видами м’яса, робить курятину дієтичним продуктом.

Вся курятина, яка продається на Центральному ринку, проходить ретельну перевірку у лабораторному центрі. На прилавки потрапляє лише якісний продукт. Тож Ви завжди можете бути впевненими у своїх покупках.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм