«Вибори за пропорційною системою мають відбуватися виключно в площині “90 тисяч і більше”»,-консультант АМУ Андрій Деркач

На Прикарпатті Центральна виборча комісія створила 22 територіальні виборчі дільниці для проведення цьогорічних місцевих виборів.

Про головні застереження щодо умов обирання місцевої влади прикарпатцями Суспільному розповів консультант з юридичних питань Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Андрій Деркач, пише Ратуша.

На цьогорічних виборах можна висувати свою кандидатуру у громадах, у яких налічується 10 тисяч виборців і більше. На попередніх – 90 тисяч.

Ще в процесі обговорення законодавчих змін ми відстоювали єдину цифру – що проведення виборів за пропорційною системою має відбуватися виключно в площині “90 тисяч і більше”. Ми повинні проводити вибори по системі пропорційних виборів, коли всі кандидати у владу ідуть від партійних організацій, – зазначив Деркач.

ДО ТЕМИ: Прикарпатцям на замітку: за якими правилами відбуватимуться місцеві вибори

За його словами, саме у великих громадах зосереджене політичне життя. У них діють первинні осередки політичних партій. Вони мають розвинену структуру, мають відповідну кількість членів. Як наслідок – мають можливість сформувати програму і нести відповідальність за висунення кандидатів, за їхню діяльність, можуть ефективно контролювати свою діяльність і т.д.

ДО ТЕМИ: На низькому старті: хто балотуватиметься в мери Івано-Франківська 

Ми були категорично проти цифри “10 тисяч”. Чому 10 тисяч? Якщо на сьогодні брати область, у нас затверджено 62 територіальні громади, в 30-ти з яких відбуватимуться вибори за пропорційною системою. Серед таких невеликих громад, наприклад, Богородчанська громада, Солотвинська, Делятинська, Рожнятівська. Це громади, які мають кілька тисяч виборців. Але це громади, в яких життя велося за мажоритарною системою. Питання розвитку політичних партій у них не піднімалося – розповів Андрій Деркач.

Нове виборче законодавство передбачає: якщо немає місцевої партійної організації, то такі виборчі списки може затверджувати організація вищого рівня – районна або обласна. Тут є свої ризики.

Зрозуміло, що якщо партійна організація затверджує списки, відповідно вона здійснює контроль. Ми говоримо про те, що місцеве самоврядування – це представництво інтересів жителів громад у представницькому органі. Але це не представництво політичних партій. Яке політичне життя у громаді численністю 15 тисяч? Там актуальними є питання господарського розвитку, питання стратегії, питання пріоритетів, питання залучення інвесторів, питання роботи з орендарями, – пояснив консультант.

За його словами, в таких умовах важко говорити про спроможність органів місцевого самоврядування. Тут стоїть серйозне питання. Як воно буде вирішуватися, буде залежати від людей, від керівництва партійних структур. Тому ризиків більше, ніж можливостей.

ДО ТЕМИ: Партія «Слуга народу» представила в Івано-Франківську лідерів виборчих штабів. ФОТО

Форма нових виборчих бюлетенів передбачає, що за окремого кандидата голосуватимуть не позначкою, а цифрою, під якою він значиться у перліку.

Багато питань проведення виборів є проблемними. Зокрема, виборчий бюлетеньЯкщо ви обираєте кандидатів до місцевої влади за пропорційною системою і проголосували за одну партію, але за кандидата оберете – від іншої партії, то такий виборчий бюлетень визнають недійсним. Якщо ви поставили знак навпроти номера кандидата, за якого ви голосуєте, невідповідно до встановлених стандартів, – прописом чи галочку замість цифри, – бюлетень вважатимуть недійсним,- каже Андрій Деркач

Як вирішити ситуацію?

Вирішення цієї ситуації полягає у внесенні змін до чинного законодавства. Але рішення вже прийнято і проголосовано не так давно. То це зі сфери фантастики – вирішити ці проблеми- говорить Андрій Деркач.

Він вважає, що все складається так, що краще проголосувати за партію, а не окремого кандидата. Тоді, каже юрист, які це відкриті списки? Чому ми обираємо номер кандидата?

П’ять років боролися за спроможність громад, а тепер не зрозуміло, які в кого повноваження

Старост обиратимуть за принципом непрямих виборів. Їх призначатиме депутатський корпус, за поданням голови відповідної територіальної громади. Голова ОТГ робить подання на відповідну кандидатуру, рада розглядає і голосує.

Андрій Деркач сумнівається у доцільності такої системи:

Тут закладено інший конфлікт: якщо голова ОТГ обраний від однієї політичної партії, або ішов на вибори як самовисуванець, а в раді створилася більшість політичної партії, яка є в опозиції до голови, відповідно, пропозиції голови можуть відхилятися радою. Це може призвести до того, що місяцями, роками округи не матимуть старости. Тоді можуть виріщити цю проблему через призначення виконуючого обов’язків чи в іншому форматі.

П’ять років боролися за спроможність громад, а тепер не зрозуміло, які в кого повноваження,- підсумував він.

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм