Вже цієї суботи у Франківську відкриється McDonald’s. ФОТО

Американська мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s запланувала у 2021 році відкрити заклад і в Івано-Франківську. Наразі там ще тривають будівельні роботи, проте відкриття запланували вже на цю суботу.

Для будівництва закладу компанія вибрала ділянку поруч із ТЦ “Арсен”, на вул. Миколайчука, 2А. Працюватиме він цілодобово, пише Ратуша.

За словами підрядників, офіційне відкриття з надувними кульками та іншими дійствами, звісно, планують, проте точної години ще не знають.

По графіку, маємо відкритися в суботу. Ми вже як випробуємо на собі всю каву, морозиво, кока-колу і два дні проживаємо нормально, живі-здорові, тоді офіційно запускаємо франківчан, – зазначив жартівливо один з підрядників.

До ресторану вже облаштували в’їзд для автомобілів та почали встановлювати спеціальний простір для дітей – Playland.

Нагадаємо, на офіційному сайті компанії активного проходить набір персоналу.

Компанія МакДональдз є світовим лідером у галузі швидкого обслуговування і налічує понад 31 000 закладів у більше ніж 119 країнах світу, які щодня обслуговують 47 мільйонів відвідувачів. Україна – 102-га країна, де почала розвиватися мережа МакДональдз. 24 травня 1997 р. поблизу станції метро “Лук’янівська” у Києві відкрився перший МакДональдз. Сьогодні в 16 містах України діє 58 МакДональдз (22 із них – у Києві, сім – у Дніпропетровську, шість – в Одесі, п’ять – у Харкові, чотири – у Львові, три – у Донецьку, два — у Кривому Розі, й по одному – у Вінниці, Запоріжжі, Миколаєві, Сімферополі, Севастополі, Сумах, Черкасах, Чернігові та Ялті).

Не пропустіть нічого! Слідкуйте за нами у Фейсбук, Телеграм та Інстаграм